Bauskas namsaimnieks

Nesaprotu kam taada iestaade vajadziiga???ja uz konkreetiem jautaajumiem atbild ar inflaaciju Latvijaa:))) kur taads stulbums???? paldies pa atbildi-esu sapratusi ka veel viens cellss uz augstaakaam instanceem!!!!! vai nu uz Bez tabu!!!!lai jau zin cik Bauskaa gudri cilveeki seezz siltos kreeslos!!!! visas kopijas-gan jautaajuma un arii atbildes tiks iesniegtas dzirdiigaam ausiim!!!!skumji bet citu izeju neredzu...................

ametists

Šī tranu un liekēžu organizācija pēc iespējas
ātrāk būtu jālikvidē!!! Visa tā padomju laiku
grāmatvedība un naudas norākstīšana ir
jāceļ sabiedrības atklātībā!!!

pirms 6 gadiem, 2008.02.27 08:01

es

"Namsaimnieks" tāmes par padarītajiem jeb darāmajiem darbiem taisa nevis pēc faktiskajām izmaksām, bet gan pēc tā , cik daudz naudas ir uzkrāts , saraksta tādus izcenojumus un apjomus , lai ši nauda pilnībā būtu izlietota un liktu viņiem mieru. Arī darbus dara ļoti mistiski - pēc iedzīvotāju vēstules, kur nevar pārbaudīt parakstu autentiskumu un vai visi parakstītāji ir dzīvokļu īpašnieki. Kaut gan noteicošā ir kopsapulce.Arī Stepanoviča Lilita šodien saka vienu un rīt jau ko citu. Neticu šim liekēžu baram.

pirms 6 gadiem, 2008.02.29 11:45

sapnite

ja kadam kas nepatik bauska ir ari otra apsaimniekotaju firma-ZEMGALES NAMSAIMNIEKS!!!!

pirms 6 gadiem, 2008.02.29 12:16

ametists

ZEMGALES NAMSAIMNIEKS. Izsmiekls!
Ar steigu jāizskauž "'namsaimnieks",kā tāds!!!
PUNKTS.

pirms 6 gadiem, 2008.02.29 23:05

ierosinu

Ierosinu visiem, kam ir saistības ar Bauskas Namsaimnieku, masveidā atteikties no viņu sniegtajiem pakalpojumiem. Katram no mums ir rokas un veselais saprāts, atradīsim risinājumu, kā apiet "inflācijas" nolūkos paceltās īres maksas.
Nav ko ļaut iedzīvoties uz cilvēku rēķina. Apsurds, kas notiek tajā iestādē. Katrs dara ko grib un kā grib.
Pirmāmkārtām jāmaina personāls. Viena vadītāja neko nepanāks.

pirms 6 gadiem, 2008.03.01 17:55

Eva

Mani tas namsaimieks neskar, bet pirms ko darat, apvienojaties, a to muļķīšos paliksiet!

pirms 6 gadiem, 2008.03.01 20:52

odziņa

"Bauskas Namsaimnieks" riktīgi krāpnieki !!To vien tik zin kā no iedzīvotājiem izkrāpt arvien vairāk naudu un neko nedarīt !!dzīvoju jau 20 gadus vecpilsētā ,kur apsaimniekotāji ir šis saucamais SIA !!!!Nevienu reizi pa šiem gadiem nau pacentušies kautvai kosmētisko remontu treptelpās veikt kur nu vel no ārpuses !!Māja izskatā tik nožēlojama,šķūnīši uz sabrukšanas robežas!Cik reizis pie viņiem bij iets par šiem sasāpējušiem jautājumiem ,viena atbilde nau līdzekļu,jūsu māja nau rentabla...!!! dzīvojam kurā gadsimtā un iedzīvotājiem pat nau piedāvājuši ievilkt ūdensvadu!!!!Bet toties tagad īres maksa aukstāka kā jaunajā mājā!!Apsurds!!!Jāstaigā pa Bausku un jāmeklē kur var atrast tuvāko pumpi!!KAUNS!!!

pirms 6 gadiem, 2008.04.04 12:49

L.

Riebjās man vispār šitā attieksme.
Atnāk vēsule no Bauskas namsaimnieka,ka ceļās cenas uz km2 ,viņi saprot,ka ir inflācija, bet kaut ko vēl raksta par darbinieku algām, un arī mājas ir vecas un remontiem vajag lielas naudas!Kaut kā neesmu pamanījusi, ka manā mājā būtu nomainītas durvis, kuras drīz nobruks un smirdīgais paģītis būtu sākts remontēts.Ciks es saprotui, tad mums ir mainīts jumts, tādas lapas ir atnājkušas, ar cenu izrakstiem,gan jau pusmājai nomainīja šīferu, pa pārēju naudu....kabatiņā.

pirms 6 gadiem, 2008.04.05 21:16

ukris

Cik ilgi mēs samierināsimies ar namsaimnieka butaforiju? Aicinu fotogrāfēt, filmēt,apkopot
materiālus sūtīšanai uz TV.
Būsim aktīvi!!!!!!!!!!

pirms 6 gadiem, 2008.04.05 23:19

gita

kas nepatīk padomju laikā? pa velti sagaidīts dzivoklis pec pieciem-desmit gadiem rindas? padomju īre+visi komunalie 15.30rb. apmērā par 60kv/m platību? (alga 170rbļ). tagad gan ir forši! nesagaidīsi neko līdz kapam! īre +kom. par to pašu platību tuvu pie simta, +lattelecom +latvenergo! (alga150-200Ls).forši!man patīk!

pirms 6 gadiem, 2008.04.08 11:15

miers

salatu 18 ir 75 dzivokli 15ls no dzivokla menesi 1125 gada 13500 nekas netiek darits kapitala naudas izsaimniekosana majas koridori netiek remonteti katgan solija nekavejoties jataisa sapulce apsaimniekotaju ziepes !

pirms 5 gadiem, 2009.01.13 13:28

...

Es arī nesaprotu, par ko mēs viņiem maksājam apsaimniekošanas naudu, ja par remontiem, kuri notiek mājā, jāmksā papildus maksa un kāpņu telpas mēs tīram paši. Par ko viņi saņem naudu, ja pat spūldzīti kāpņu telpā mainām paši???

pirms 5 gadiem, 2009.01.19 11:06

,,,,,,

Ja tu domā, ka "Namsaimniekam" jānāk spuldzīti ieskrūvēt - labi, atnāks, bet nesūdzies par piestādīto rēķinu. Sajūta tāda, ka ja to spuldzīti par 30 santīmiem ieskrūvēsi pats - Tevi piemeklēs bankrots. Un kur nu vēl slotu paņemt un savu durvju priekšu noslaucīt!!! Kas Jūs vispār par cilvēkiem, ja sīkās lietās nespējat vienoties! Nesaprotu - aprobežotība vai totāls slinkums. Galvenais neaizmirst saukli - man pienākas!!!

pirms 5 gadiem, 2009.01.19 19:38

:)

..ne jau par nespēju sakopt savu kāpņu telpu un ieskrūvēt spuldzīti šeit runa.Tiek tikai meklēts- kur "izgaist" mūsu ikmēneša maksas.Mēs katrs varam sarēķināt, cik (vismaz apmēram) no katras mājas tiek iekesēts kopumā mēnesi, varam arī sarēķināt, cik tiek izmaksāts sētniekam algā, cik par atkritumu izvešanu, bet..kur paliek pārējais?! Kā izpaužas šī "apsaimniekošana" realitātē?
ak jā, bij vien "izcili gudrs" apsaimniekošanas gājiens pirms apm.3 gadiem.-iztīrīja māju bēniņus no baložu u.c. sū.. rezultāts- nav nekādas siltuma un mitruma izolācijas,tāpēc pelē griesti...Nu tiešām gudri!!!

pirms 5 gadiem, 2009.01.19 20:48

salatu18

apsaimniekotajs kuilkute ir forsa man vina patik es ker kaif no to meiten iedot man to numur es tai meiten piezvanis !

pirms 5 gadiem, 2009.01.27 18:04

....

Ir priekšlikums!!! "Bauskas putniem" kūtīs ir vairākas tonnas sauso mēslu - vari atjaunot bēniņu siltumizolāciju. Jāaa, Tev vajadzētu iesniegt racionalizācijas priekšlikumu vai savu ideju patentēt - kāpēc vajadzīga ēkas renovācija un siltināšana, ja iespējams siltināt ar putnu mēsliem!!!!

pirms 5 gadiem, 2009.01.27 21:25

meklētājs

B. Namsaimnieks , protams, nav nekāds atradums, bet cita, konkurētspējīga arī nav. Zēni un meitenes, kāpēc neuzsākiet jaunu biznesu apsaimniekošanas jomā? Redz, ir teiciens: "Labi ir tur, kur neesam mēs". Dzīvoju kooperatīvā mājā, bet lielas starpības jau nav, jo iedzīvotāji ir iedomājušies, ka to apsaimniekošanu kāds atnāks un paveiks par pusvelti. Diemžēl, bet viss maksā tik, cik tas maksā ( protams, izmaksās drusku var samazināt šeftējot pa tumšo), tāpēc loģiski, ka apsaimniekošana vecajā Bauskā izmaksā krietni dārgāk, kā daudzdzīvokļu mājās. Sociālismā , tad gan bija pilnīgi ačgārni.Un piedevām vēl pašu iedzīvotāju absolūtā neieinteresētība un inertums. Uz sapulcēm nāk ne vairāk kā 30%. Par māju vecāko piekrīt būt tikai fanāti, vai arī tad, kad bardaks mājā ir piegriezies līdz brošai.
Sāksim analizēt savu rīcību un tad būs pamats lamāt arī namsaimniekus, ko viņi, protams, kaut vai profilakses pēc, ir pelnījuši. Čau!

pirms 5 gadiem, 2009.01.28 15:41

Pievieno komentāru