Laikraksts "Bauskas Dzīve"

Adrese: Rīgas iela 51, Bauska, LV-3901
E-pasts: redakcija@bauskasdzive.lv

Redakcija
Anita Rozentāle Galvenā redaktore, valdes priekšsēdētāja 63 922 963 anita.rozentale@bauskasdzive.lv
Juris Gailis Direktors 63 922 963 juris.gailis@bauskasdzive.lv
Antra Ērgle Galvenās redaktores vietniece, žurnāliste 63 923 926
26 408 952
antra.ergle@bauskasdzive.lv
Sandra Danosa Portāla redaktore 63 924 059
27 881 194
sandra.danosa@bauskasdzive.lv
Vilnis Auzāns Žurnālists
63 922 963
27 881 153
vilnis.auzans@bauskasdzive.lv
Aina Ušča Žurnāliste
63 924 059
27 881 163
aina.usca@bauskasdzive.lv
Ivars Bogdanovs Fotožurnālists 63 922 963 ivars@bauskasdzive.lv
Kristīne Tirole
Žurnāliste
63 924 059
26 408 952
kristine.tirole@bauskasdzive.lv
Uldis Varnevičs Žurnālists
63 923 926 uldis.varnevics@bauskasdzive.lv
Sandra Giptere-Ivanova Literārā redaktore 63 922 963 sandra.giptere@bauskasdzive.lv
Eva Rigaste Datormaketētāja 63 923 926 eva.rigaste@bauskasdzive.lv
Vineta Šilberga Datormaketētāja 63 923 926 vineta.silberga@bauskasdzive.lv
Dace Liepa Galvenā grāmatvede 63 922 963 dace.liepa@bauskasdzive.lv
Dace Karļuka Mārketinga speciāliste 63 922 963
29 247 762
dace.karluka@bauskasdzive.lv
Daiga Ļotova Biroja administratore 63 922 963 daiga.lotova@bauskasdzive.lv
 
Reklāmas nodaļa
Ilva Kalniņa Reklāmas daļas vadītāja 63 923 541
29 420 108
ilva.kalnina@bauskasdzive.lv
reklama@bauskasdzive.lv
Agra Kilbloka Reklāmas konsultante 63 923 541 agra.kilbloka@bauskasdzive.lv